O nas

 

 

zdrowybajtel.pl to miejsce w sieci, gdzie znajdziesz rzetelne i profesjonalne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące szeroko rozumianej pediatrii i zdrowia Twojego dziecka.

 

 

Jesteśmy lekarkami w trakcie specjalizacji z pediatrii. W codziennej pracy odpowiadamy na dziesiątki pytań rodziców, rozwiewamy wątpliwości, obalamy mity. Regularnie spotykamy się z krążącymi fałszywymi przekonaniami, obawami i strachem przed nieznanym.  Widząc często dezorientację i niepewność rodziców, związane z błędnymi i nierzadko nieprawdziwymi informacjami, które można znaleźć w internecie, postanowiłyśmy stworzyć własne miejsce w sieci – stronę, której możesz zaufać.

 

Chcemy tworzyć dla Was artykuły oparte na aktualnej wiedzy medycznej, jednocześnie odpowiadając na najczęstsze pytania i wątpliwości. Jeśli szukasz miejsca, które pomoże znaleźć Ci informacje rzetelne i sprawdzone – świetnie trafiłeś!

 

Zapraszamy do świata zdrowego bajtla!

 

Małgorzata

 

Absolwentka kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Decyzję o wyborze zawodu lekarza podjęła w ostatniej chwili, ale ani przez moment nie żałowała. Od początku swojej drogi zawodowej związana z pediatrią. Entuzjastka EBM (Evidence Based Medicine – medycyny opartej na faktach). Miłość do nauki zaprowadziła ją do pracy w szpitalu klinicznym i na studia doktoranckie. W swojej pracy stawia na edukację rodziców, przekazywanie rzetelnej wiedzy medycznej i przyjaźń z małymi pacjentami.

Agnieszka

 

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi.  W pracy, którą wykonuje z pasją i zaangażowaniem, realizuje swoje zamiłowanie do zawodu. Stara się stale podnosić swoje kwalifikacje, uczestniczy w konferencjach medycznych, by leczyć zgodnie z aktualnymi standardami, na najwyższym poziomie. Doświadczenie zawodowe i wiedzę medyczną zdobywa w szpitalu klinicznym.

 

Informacje podane na stronie nie zastąpią wizyty lekarskiej! Naszym celem jest zwiększenie świadomości rodziców, jednak każda decyzja terapeutyczna wymaga osobistego zbadania dziecka.